Vaid plaanitud vahepeatused

Kõige töökindlamad, vastupidavamad autod: ülevaade Mazda mudelitest

Pole saladus, et Mazda autod on äärmiselt töökindlad. Väljaanne Consumer Reports loetleb regulaarselt kõige usaldusväärsemaid autotootjaid ning 2022. aastal oli Mazda selles listis 1. kohal.
Tarbijad soovivad autot, mis on praktiline, millega on mõnus sõita, usaldusväärne ja ökonoomne. Nendele ootustele vastavad ainult käputäis autotootjaid.

Töökindel auto: mille poolest see silma paistab?

Kõige töökindlamate autode tootmiseks pole Mazda insenerid ja konsultandid teinud mitte ainult kõvasti tööd Skyactiv® inseneriplatvormide väljatöötamiseks, vaid ka nende pidevaks täiustamiseks. Selleks, et auto oleks hea ja vastupidav, peavad sellel olema teatud omadused.

MAZDA SÕIDUKI ARHITEKTUUR SKYACTIV

Robustne kere

Suure osa auto raamist moodustab suure pingetaluvusega teras. See on Skyactiv® platvormi strukturaalne alus. Tugev teras on delikaatselt kalibreeritud kindlustamaks, et dünaamika ning manööverdusvõime ei väheneks. Mazda Skyactiv® platvormil ehitatud autosid kiidetakse üle maailma nende töökindluse ja kohanemisvõime poolest, nii nõudlikel linnateedel kui ka maanteel.

Skyactiv-G

Täppisprojekteerimine

Täppisprojekteerimine mõjutab auto töökindlust suurel määral. Mootor (sisepõlemis- või elektrimootor) ning käigukast on ehk kõige olulisemad elemendid auto töökindluse hindamisel. Skyactiv-X, Skyactiv-G, Skyactiv-D, Skyactiv-E, Skyactiv-R - need on Mazda suure jõudlusega, modernsete ja võimekate mootorite koodinimed. Neil kõigil on omad eelised ja mis puudutab töökindlust, ka suurepärane maine.. MX-30 elektrimootoritel on 160 000 km ehk 8-aastane garantii, samas kui 8-käiguline AT käigukast ühendab endas mugavuse ja ajatu Jaapani inseneritehnoloogia.

Mazda3 Vectoring600x600

Modernsed, rakendatavad tehnoloogiad

Tänapäeval on kõige vastupidavamates autodes ühendatud usaldusväärne mehaanika ja modernne tehnoloogia, mis sobitub hästi ka juhiga. Mazda ei ole erand, lugedes ennast oma alal tõeliseks innovaatoriks. Jaapani insenerid on mõelnud autojuhtidele ja nende vajadustele, käitumisele ja ootustele. See on viinud spetsiaalse pöördemomendi vektorjuhtimissüsteemi G-Vectoring Control väljatöötamiseni ja täiustamiseni. See muudab Mazda auto teie isiklike liigutuste jätkuks, muutes manööverdamise täpsemaks ja . Kuuekäiguline manuaal- või automaatkäigukast ning kaheksakäiguline AT-automaatkäigukast võimaldavad teil dünaamikat täielikult kontrollida, olenemata olukorrast.

Mazda

Märkimisväärne maine

Mazda maine vastupidavate ja töökindlate autode tootjana annab tunnistust Jaapani tootja pühendumisest kvaliteedile. Kui valite Mazda, investeerite aastatepikkusesse inseneritraditsiooni ning nende väärtustega segunenud tipptasemel innovatsiooni. Meil on kõige töökindlamad autod, mis tulevad toime tõeliste väljakutsetega.

CX 5 Manual Transmission Min

Kõige vastupidavam automaatkäigukast

Kõige vastupidavamad automaat- või manuaalkäigukastid on täppisprojekteerimise tulemus, olles valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja läbinud põhjaliku testimise. Need tootmispõhimõtted tagavad, et juht ei märkagi käikude üles- või allakäiguvahetust. Ainus, mida on võimalik märgata, on absoluutne kontroll olukorra üle, olgu see kas manuaalse või automaatse käiguvahetiga. Mazda SKYACTIV®-MT manuaalkäigukastid, SKYACTIV®-Drive 6-käigulised ja 8AT automaatkäigukastid rõõmustavad sujuva käiguvahetusega ning on hõlpsasti juhitavad ka ootamatutes liiklusolukordades.

Kõige vastupidavam automootor

Milline rõõm on ISTUDA rooli taga.

Automootorid võivad olla väga erinevad. Enamjaolt on just mootor vastutav sõidudünaamiks ja auto tunnetuse eest. Mazda autod on varustatud Skyactiv sisepõlemis-, hübriid-, ja elektrimootoritega ning ka rootormootoritega. Peaaegu kõigis osades paistavad need silma oma töökindluse poolest. Mis puutub kõige töökindlamatesse autodesse, siis Mazda mootorid saavad alati väga palju kiita.

Mazda6

TÄIELIK ETALON

Täiustage oma sõidukogemust Mazda 6 mudelite 2,0-liitrise Skyactiv-G mootoriga. See töökindluse etaloniks peetav bensiini sisepõlemismootor pakub muljetavaldavat kombinatsiooni jõudlusest, tõhususest ja tõelisest sõidunaudingust. 165 hj kandub sujuvalt esiratastele. Samuti on see vaieldamatult kõige vastupidavam automootor Mazda valikus, tagades samaaegselt kütusesäästlikkust vaid 6,5 liitriga 100 km kohta*. *-Tuginedes NEDC 2.0 testidele.

CX 60 In Action

MUGAV JA PRAKTILINE

Avastage Mazda CX-60 MHEV hübriidmaasturi 3,3-liitrise Skyactiv-D mootori meeliülendav võimsus. Turu üheks kõige usaldusväärseimaks valikuks loetud võimas diisel jõuülekanne, mille pöördemoment on 550 Nm ja kütusekulu vaid 5,3 l/100 km*, muudab CX-60 üheks põnevaks ja nauditavaks sõidukogemuseks. Kütusekulu ja heitgaaside vähendamiseks kujundatud Skyactiv-D MHEV CX-60 mudelist ei vähenda aga sugugi auto jõudlust. Võimas diisel jõuülekanne sobib ideaalselt mugava linnamaasturi šassii jaoks. *põhineb testandmetel.

2020 Mx30 Designreview Hero 1800X1900

INNOVATIIVNE JA AINULAADNE

Sisepõlemismootor võib samuti mängida täiesti ainulaadset rolli. MX-30 R-EV mudelis, ainult Euroopa linnade linnamaasturis, mängib Mazda legendaarne pärand - rootormootor - ainulaadset rolli. See käitub nagu elektriliste mootorite generaator. See innovatiivne jõuülekanne demonstreerib Mazda pühendumust innovatiivsusele. Skyactiv-R mootor pakub sujuvust, isegi jõulisust ja suurepärast ökonoomsust*. *WLTP katsetsükli andmed näitavad, et R-EV kütusekulu on 1,0l/100 km eri tingimustes.

Mazda 2 Block 1000X700

Kõige vastupidavam väike auto Mazda - TÕELINE RÕÕM SÕITA.

Mazda2 kompaktne luukpära on äärelinnas sõitmiseks ideaalne valik. See on vastupidav ja kompaktne auto, mille tehnoloogia on loodud tänapäevast linnaelanikku silmas pidades. Tehnika ja mugavus on innovatsiooni esirinnas. Tänu kapoti alla peidetud maailma vastupidavaimale automootorile saab Mazda2 rõõmustada madala emissiooni, kõrge kütusesäästlikkuse ja sõidunaudinguga igas kurvis. Saadaval ka hübriidina.

RÕHK PRAKTILISUSEL

KODO - Soul of Motioni disainifilosoofiaga esirinnas kujundatud kompaktne linnaauto on täis isikupära ja emotsioone. Eksterjöör ja interjöör on vaba ebavajalikest elementidest, disain on inspireeritud tulevikuvisioonist ning kaunistatud minimalistlikult. See on tõeliselt pilkupüüdev auto, mille omamine on rõõm.


Mazda kõige vastupidavamad ja töökindlamad automudelid

Rendi Mazda töökindlaid, vastupidavaid autosid

Kui soovite muuta oma sõidukogemust paremaks juba täna ning nautida vaid plaanitud vahepeatusi, on aeg istuda Mazda rooli taha!
Pakume palju valikuvõimalusi oma Mazda auto soetamiseks.